Šiame Mamaland tinklaraščio įraše pateiksime keletą patarimų, kaip teisingai naudoti bei prižiūrėti Momcozy S12 Pro ir M5 belaidžius pientraukius. Vadovaujantis šiais praktiniais patarimais pientraukiai tarnaus ilgiau ir jų trauka laikui bėgant nesumažės.

 

Pientraukių įkrovimas

Belaidžiai pientraukiai Momcozy M5 ir S12 Pro turi du 3,7V ličio jonų akumuliatorius su apsaugine plokštele. Pientraukio įkrovimui naudokite 5V/1A įkroviklį. Naudodami galingesnį nei 5V įkroviklį rizikuojate sukelti gaisrą. Naudojant galingesnius įkroviklius, pientraukio įkrovimas nebus greitesnis, tačiau iškyla didesnė rizika pažeisti baterijų veikimą, ko pasėkoje belaidis pientraukis tarnaus trumpiau.

Standartinių kompiuterių USB 3.0 prievadų išėjimo įtampa yra 5 V/1 A, puikiai tinka pientraukio įkrovimui.

Dėmesio:

Apple USB-C maitinimo adapteriai 18W ir 20W netinka šių pientraukių įkrovimui, nes turi išeinamąją galią 9V.

Jeigu norite naudoti Apple USB-C maitinimo adapterį pientraukio įkrovimui, pasitikrinkite ar šis adapteris tinka pientraukio įkrovimui. Dažniausiai galingesnius USB-C adapterius turi naujesnės kartos Apple Ipad. Pasitikrinti internetu galite čia.

Garantinis aptarnavimas šiuo atveju taip pat nustoja galioti, kadangi nesilaikoma gamintojo naudojimo rekomendacijų naudoti tinkamos galios įkrovimo adapterį.

 

Teisingas pientraukių Momcozy M5 ir S12 Pro naudojimas

Neleiskite, kad į pientraukio siurbimo angą ar ant jo korpuso papultų pieno, vandens ar kitų skysčių. Pientraukio siurbimo anga skirta vakuumo (siurbiamosios galios) sukūrimui. Skysčiams patekus į šią angą pientraukis taps ne toks galingas arba išvis nustos veikti. Garantinis aptarnavimas šiuo atveju negalios.

Rekomenduojame nepripildyti pientraukio pieno surinkimo talpos iki maksimalios ribos,  kad į pientraukio siurbimo angą pakliūtų pienas.

Pientraukyje M5 virš didesnės, siurbimo angos yra mažesnė, pientraukio “kvėpavimo” angelė (1 mm skersmens), kuri yra skirta oro išstūmimui (S12 Pro tokios skylutės neturi). Jeigu pastebite, jog ši, viršuje esanti skylutė yra užkimšta nešvarumais, dažnu atveju išdžiūvusio pieno likučiais, pientraukis nustoja „kvėpuoti“. Tuo pačiu galite pastebėti sumažėjusią pientraukio siurbiamąją galią. Šiuo atveju reikėtų paimti ploną, siuvimui skirtą adatėlę ir išvalyti  iškvėpimo angą nuo susikaupusių nešvarumų. Pridėjus įjungtą pientraukį prie delno turite jausti, kad pientraukis ne tik įtraukia orą, bet ir išstumia jį.

Pientraukių S12 ir M5 negalima plauti po tekančiu vandeniu, nenaudoti drėgnomis rankomis, prijungti tik sausas, švarias pieno surinkimo talpas. Tai yra elektriniai, vandeniui neatsparūs prietaisai, juos galima tik nuvalyti drėgna šluoste.

Pientraukio momcozy m5 naudojimas

Momcozy M5belaidis pientraukis

Pientraukio s12 naudojimas

Momcozy S12 Pro belaidis pientraukis

 

Šioje YouTube nuorodoje pateikiama informacija (anglų k.) kaip teisingai valyti, sterilizuoti ir laikyti Momcozy pientraukius:

 

 

Kaip teisingai surinkti Momcozy S12 Pro belaidį pientraukį:

 

 

Kaip naudoti Momcozy pientraukį M5:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *