Spectra S1 Plus dvigubo elektrinio pientraukio apžvalga

Ko gero esate girdėjusi ne vieną teigiamą Spectra s1 Plus elektrinio pientraukio atsiliepimą. Tačiau vis dar nesate tikra ar verta investuoti  nemažą pinigų sumą būtent šiam pientraukiui. Kodėl Spectra S1 Plus vertas visų papildomų pinigų?

Parengėme trumpą šio pientraukio apžvalgą, kurioje papasakosime Spectra pientraukio privalumus, trūkumus ir pagrindines savybes. Taigi, jei neramina mintis ar Spectra S1 Plus atsilieps į Jūsų poreikius ar visgi tai tebus pinigų švaistymas, siūlome perskaityti šią Spectra S1 Plus pientraukio apžvalgą.

Spectra S1 Plus dvigubo elektrinio pientraukio
„Spectra S1 Plus“ dvigubas švelniai žydros ir baltos spalvų derinio elektrinis pientraukis
S1 yra ligoninės lygio pientraukis, pritaikytas naudoti namų sąlygomis

Ligoninės lygio pientraukis – kas tai? Ligoninės lygio pientraukiai turi didelę ištraukiamąją galią bei yra pritaikyti naudoti daugiau nei vienam vartotojui. Šie pientraukiai greitai ir efektyviai ištraukia pieną, sukeldami kuo mažesnį diskomfortą. Tai puikus dalykas mamoms, kurios nerimauja dėl savo pieno atsargų, kenčia dėl dažnai užsikemšančių pieno latakėlių ar dėl nepakankamo jų drenažo.

Naudojimo paprastumas

Pientraukio veikimą itin paprasta perprasti bei toliau naudoti pritaikant savo poreikiams. Šis Spectra pientraukis gali veikti nuo elektros tinklo arba nuo įkraunamos baterijos. Centre esantis stimuliacijos/masažo mygtukas su trimis bangelėmis, naudojamas kiekvieno pieno nutraukimo seanso pradžioje.

Stimuliacijos/masažo rėžimas, skirtas imituoti natūralų kūdikio žindymą ir paskatinti greitesnį pieno išsiskyrimą. Praėjus 2-3 minutėms pereiname į intensyvaus pieno ištraukimo rėžimą.

Spectra S1 Plus dvigubo elektrinio pientraukio

Valdiklyje yra “ciklo” ir “vakuumo” pusės, kiekviena jų turi pliuso ir minuso mygtukus.

Spectra S1 Plus ciklo pusėje reguliuojamas pieno ištraukimo  greitis, o vakuumo pusėje – ištraukimo stiprumas.

Apšvietimo mygtukas, esantis dešinėje  yra kartu naktinė lemputė, kuri yra nepakeičiama pagalbininkė nakties metu.

Skaitmeninis ekranas yra elegantiškas ir lengvai skaitomas. Jame galima matyti ciklo ir ištraukimo lygių nustatymą bei motinos pieno nutraukimo seanso trukmę.

Spectra pientraukio naudojimas

Įkraunama baterija – didelis privalumas mažyliui augant

Įkraunamos baterijos yra praktiškas dalykas, jos dėka  jums nereikės leisti papildomų pinigų joms keisti. Visiškai įkrautos baterijos gali būti naudojama iki 3 valandų, o tai reiškia, kad galėsite motinos pieną ištraukinėti net iki 6 kartų ir nereikės jaudintis, kad baterija greitai išsikraus. Taip pat labai svarbus aspektas, įkraunama baterija mamai suteikia daugiau judėjimo laisvės, kurios tikrai prireiks kai mažylis paaugs, pradės judėti ir reikalauti vis daugiau mamos dėmesio, o Jūs nebusite „pririšta“ prie elektros lizdo.

Uždaros sistemos padeda mamoms jaustis saugiau

Niekam nepatinka mintis, kad kartu su motinos pienu kūdikiui paduosite buteliuką, pilną bakterijų ar kitų teršalų iš aplinkos. Uždara pieno ištraukimo sistema padeda išvengti tokio scenarijaus, be to, jas paprastai lengviau ir greičiau išvalyti nei atviras pientraukių sistemas.

Laikmatis pranešantis apie pieno ištraukimo seanso trukmę

Laikmatis yra taip pat labai patogi funkcija, kurios dėka lengva sekti kiek per tam tikrą laiką pavyksta išgauti motinos pieno atsargų, ar jų nemažėja. Jei turite nekintantį pieno nutraukimo seanso trukmę, pasistenkite tas 15-30 min atsipalaiduoti, nežvilgčiokite į buteliukuose besikaupiantį pieną, geriau pailsėkite, paklausykite muzikos, pasimėgaukite, paskaitykite naujienas ar knygą.

Spectra S1 Plus naktinė šviesa

Patogi naktinė lemputė leidžia matyti ką darote naktį

Tapusi mama, ypač ta kuri maitina mažylį nutrauktu motinos pienu neabejotinai pajausite naktinės lemputės poreikį. Švieselė turi tris šviesos intensyvumo lygius, ji šviečia blankiai, neapakindama jūsų net vidurnaktį. Pažadame, galite maloniai nustebti ir įvertinti šią mažą funkciją.

Argumentai už ir prieš
Kas turėtų įsigyti Spectra S1 Plus pientraukį?

Mamos, kurios nusprendė dėl tam tikrų priežasčių kūdikį nuolat maitinti nutraktu motinos pienu, tos kurios turi bėdų su dažnai užsikemšančiais pieno latakėliais, guzuotis linkančiomis krūtimis, susilaukusioms neišnešiotų ar daugiau nei vieno mažylio, toms, kurios ieško aukščiausios kokybės, didelę  ištraukimo galią turinčio ir ilgaamžio pientraukio, turėtų apsvarstyti galimybę investuoti į “Spectra S1”. Nors jis brangesnis už kai kuriuos kitus pientraukius, tačiau Jūsų  sveikata ir laikas yra pasiruošę apmokėti šią investiciją.

Reikalinga platesnė informacija apie šią prekę – susisiekite Jums patogiu būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *