Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS BEI PRISTATYMO TERMINAI

ATSIĖMIMAS TĄ PAČIĄ DARBO DIENĄ

 1. Užsakykite bei apmokėkite už prekes iki 14 val. (galioja tik darbo dienomis);
 2. Sulaukite el. laiško, kad Jūsų prekės yra paruoštos atsiėmimui;
 3. Nuvykite į mūsų logistikos partnerių UAB “Siuntų centras” prekių išdavimo punktą atsiimti užsakytų prekių:

Adresas: Savanorių pr. 176E, Vilnius.

Darbo laikas: I-V 8-17 val.

PRISTAYMAS KURJERIU BEI PAŠTOMATU

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami Mamaland.lt elektroninėje parduotuvėje prekes, kurių aprašyme nurodytas pristatymo terminas yra 1-3 d. d., 99% atvejų šias prekes gausite per 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo.

  • Pristatymo terminas yra nurodytas kiekvienos prekės aprašyme. Jis skaičiuojamas nuo apmokėjimo už prekes gavimo dienos.
  • Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.
  • Prekes, kurias turime sandėlyje ir kurių nurodytas pristatymo terminas: 1-3 d. d. išsiunčiame tą pačią darbo dieną (jeigu apmokėjimas už prekes gautas iki 13 val.).
  • Prekių, kurios yra mūsų tiekėjų sandėlyje pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 d. d.
  • Išskirtinais atvejais bei norint prekes gauti skubiau nei nurodyta prekių aprašyme, prašome kreiptis el. paštu: [email protected]. Gali būti taikomas didesnis prekių pristatymo mokesčio tarifas.
  • Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip pvz.: rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan. Tai lemia greitesnį ir kokybiškesnį pristatymą.
  • Prekes galite gauti Omniva/DPD/LP EXPRESS paštomatu arba Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys DPD siuntų gabenimo
   tarnyba.
  • Prekes pristatome Lietuvos Respublikos teritorijoje.
  • Prekių pristatymo į užsienio valstybes tarifus prašome derinti individualiai el. paštu: [email protected].
PREKIŲ PRISTATYMO TARIFAI

Prekių pristatymas DPD siuntų gabenimo tarnyba (išskyrus Kuršių Neriją*) kainuoja 3,99 Eur;

Prekių pristatymas į OMNIVA / DPD / LP EXPRESS paštomatus kainuoja 2,99 Eur;

Jei užsakytų prekių viršija 125,00 Eur, taikomas NEMOKAMAS prekių pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją*);

Prekėms, kurių svoris didesnis nei 30 kg, papildomai gali būti taikomas 18 Eur užnešimo mokestis.

PAPILDOMA PRISTATYMO SĄLYGŲ  INFORMACIJA
 1. Pristatant prekes į Kuršių Neriją negalioja nemokamo pristatymo nuo 125,00 Eur taisyklė.
 2. Susisiekus el. paštu galima suderinti ir kitą Jums patogų pristatymo terminą ar būdą.
 3. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
 4. Prekių pristatymo metu prašome kruopščiai patikrinti išorinę siuntos būklę dar dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą, yra būtina surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
 5. Priėmus siuntą be pastabų, laikoma, kad siunta perduota kokybiška ir tokiu atveju pretenzijos dėl prekės išorinių pažeidimų nebebus priimamos. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.
 6. Jeigu pastebėjote kad siunta gauta pažeistoje pakuotėje, pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis ar nepilna prekės komplektacija, prašome nedelsiant informuoti mus el. paštu: info@mamaland.lt.
 7. Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais.

Garantinis prekių aptarnavimas