Apie mus

Mamaland – laimingas mamos ir vaiko pasaulis!

Šis pasaulis yra ikvėptas motinystės, meilės, laukimo ir rūpesčio, jis patogus ir jaukus, apgaubtas mamų mintimis, patirtimi, sukurtas ir nuolat puoselėjamas dviejų vaikučių mamos bei veržlios ir darnios Mamaland.lt komandos.

Kodėl Mamaland?

Nes Mama yra magiškų galių turintis žmogus…
Mamos pasaulis apima tiek daug, kad kartais net sunku įsivaizduoti.
Ant jos rankų mažylis jaučiasi pats saugiausias, ji nuostabiausia kulinarė, nuoširdžiausia draugė, rūpestingiausia slaugė, įdomiausia gyvenimo mokytoja, pašėlusi žaidimų partnerė, drąsiausia herojė, jos kantrybė ir atsidavimas neišsenkantis.

Mūsų tikslas

Suprasti ir išgirsti tai, ko Jums reikia labiausiai, kad vaikučio laukimas, priežiūra ir auginimas būtų sklandus malonumas.
Mes visada stengiamės kruopščiai atrinkti reikalingiausius, taupančius laiką, inovatyvius produktus bei kitus puikius įvertinimus pelniusius gaminius mažyliams bei mamytėms. Tai darome tam, kad mažyliams augti ir vystytis būtų gera ir jauku, o Jūs galėtumėte skirti daugiau dėmesio ir rūpesčio sau bei augančiam mažyliui. Kiekviena prekė, esanti Mamaland.lt asortimente yra įvertinta geriausiais atsiliepimais visame pasaulyje, kad Jūs ir Jūsų mažieji svajotojai gautų patikrintą kokybę už patrauklią kainą.

Mūsų filosofija

Mes tikime, kad vaikai yra stebuklas, kuris nuolat auga ir keičiasi, o motinystė kasdien, be jokios progos dovanoja mums nuostabiausias dovanas! Atkreipiame dėmesį į kiekvieną smulkmeną, kad mamai būtų lengviau ir paprasčiau būti mama, o vaikai galėtų džiaugtis nerūpestinga vaikyste.