fbpx

Apie mus

APIE MUS

APIE MUS

Mamaland – laimingas mamos ir vaiko pasaulis.
Šis pasaulis yra ikvėptas motinystės, meilės, laukimo ir rūpesčio, jis patogus ir jaukus, apgaubtas mamų mintimis, patirtimi.
Kodėl Mamaland?
Nes Mama yra magiškų galių turintis žmogus…
Mamos pasaulis apima tiek daug, kad kartais net sunku įsivaizduoti.
Ant jos rankų mažylis jaučiasi pats saugiausias, ji nuostabiausia kulinarė, nuoširdžiausia draugė, rūpestingiausia slaugė, įdomiausia gyvenimo mokytoja, pašėlusi žaidimų partnerė, drąsiausia herojė, jos kantrybė ir atsidavimas neišsenkantis.
Mūsų tikslas – suprasti ir išgirsti tai, ko Jums reikia labiausiai, kad vaikučio laukimas, priežiūra ir auginimas būtų sklandus malonumas.
Mes visada stengiamės kruopščiai atrinkti reikalingiausius, taupančius laiką, inovatyvius produktus bei kitus puikius įvertinimus pelniusius gaminius mažyliams bei mamytėms, kad jiems augti ir vystytis būtų gera ir jauku, o
Jūs galėtumėte skirti daugiau dėmesio ir rūpesčio sau bei augančiam mažyliui. Kiekviena prekė, esanti Mamaland asotimente yra įvertinta geriausiais atsiliepimais visame pasaulyje, kad Jūs ir Jūsų mažieji svajotojai gautų patikrintą kokybę už geriausią kainą.

Mūsų filosofija

Mes tikime, kad vaikai yra stebuklas, kuris nuolat auga ir keičiasi, o motinystė kasdien dovanoja mums nuostabiausias dovanas ir be jokios progos! Atkreipiame dėmesį į kiekvieną smulkmeną, kad mamai būtų lengviau ir paprasčiau būti mama, o vaikai galėtų džiaugtis nerūpestinga vaikyste.

Motinystė