Laipsniškas perėjimas nuo maitinimo krūtimi iki maitinimo pieno mišiniu gali būti lengvas, šiame straipsnyje pateiksime jums paprastą kelią, kad perėjimas nuo maitinimo krūtimi prie pieno mišinio  būtų kuo sklandesnis.

Kaip supažindinti krūtimi maitinamą kūdikį su pieno mišiniu?

Norėdamos pradėti perėjimą visų pirma pradėkite pratinti maitinti kūdikį iš pieno buteliuko, bet su motinos pienu. Tai padės jūsų kūdikiui priprasti prie maitinimosi ne iš krūties. Norėdamos imituoti krūties pojūtį naudokite plastikinius arba stiklinius buteliukus su platesniu žinduko kakliuku, panašiu į krūtinės spenelį. Kai kūdikiui patiks buteliukas, išbandykite pirmąjį mišinį.

Pirmajam jūsų maitinimui iš pieno buteliuko pasirinkite tokį maitinimo laiką, kuris mažiausiai erzintų jūsų kūdikį. Kai jūsų kūdikis prisitaikys prie šio pokyčio, galite palaipsniui mažinti žindymo sesijas, iki kol pereisite visiškai prie maitinimo iš buteliuko.

Perėjimas nuo maitinimo motinos pienu iki pieno mišinio

Jei planuojate maitinti kūdikį pieno mišiniais, geriausia palaukti, kol kūdikiui sukaks mažiausiai trys – keturios savaitės. Labai svarbu, kad staiga nepakeistumėte motinos pieno mišiniu. Tai ne tik pakenktų jūsų kūdikiui, bet taip pat gali sukelti ir skausmingą krūtų sukietėjimą. Lėtai atpratinkite kūdikį nuo motinos pieno, tam kad jūsų kūnas galėtų palaipsniui sulėtinti pieno gamybą. Keiskite po vieną maitinimo seansą. Jūsų kūdikis turėtų prisitaikyti prie pieno mišinio pakeitimo per dvi ar šešias savaites.

Daugelis mamų domisi, ar mišiniai gali sukelti vidurių užkietėjimą. Žindomi kūdikiai rečiau patiria vidurių užkietėjimą nei kūdikiai maitinami pieno mišiniais. Pieno mišinys yra tirštesnis už motinos pieną, todėl kūdikiams sunkiau jį praleisti per virškinamąjį traktą. Jei jūsų kūdikiui užkietėjo viduriai, tai taip pat gali būti dėl laktozės netoleravimo ar alergijos.

Jei ieškote paprasto būdo, kaip palengvinti perėjimą tarp motinos pieno ir maitinimo iš buteliuko, išbandykite „Baby Brezza Formula Pro Advanced“. Šiame pieno mišinio dozatoriuje naudojama patentuota maišymo technologija, automatiškai sumaišanti šilto mišinio buteliuką iki puikios konsistencijos. Tai visiškai pritaikoma ir veikia su visais pieno mišinio ir buteliukų tipais. Tiesiog paspauskite vieną mygtuką ir leiskite „Formula Pro Advanced“ atlikti visa darbą!

Žindymo nauda prieš maitinimą pieno mišiniu

Motinos pienas turi daug privalumų. Motinos pienas turi didelę maistinę vertę ir susideda iš laktozės, baltymų ir riebalų, kuriuos naujagimis gali lengvai suvirškinti. Motinos pienas taip pat turi natūralių antikūnų, kurie padeda kūdikiams atsispirti įprastoms ligoms, tokioms kaip ausų infekcijos.

Maitinimas pieno mišiniu turi taip pat daugybę privalumų. Kūdikių pieno mišinius sudaro visos  maistinės medžiagos, kurių reikės kūdikiui. Mišiniuose taip pat gali būti papildomos maistinės medžiagos, kurių neturi motinos pienas. Kūdikiai, kurie maitinami mišiniais, valgo rečiau nei žindomi kūdikiai, o pieno mišiniai gali būti patogesni nei maitinimas krūtimi, ypač keliaujant ar einant  į darbą. Maitinimas pieno mišiniu (ypač naudojant „Baby Brezza Formula Pro Advanced“) taip pat leidžia jūsų partneriui susitvarkyti su kūdikio maitinimu, suteikiant jums labai reikalingą pertrauką.

Daugelis mamų galvoja, kad žindomi kūdikiai gali būti sveikesni nei maitinami pieno mišiniais. Žindymo laikotarpiu kovojantys antikūnai perduodami iš motinos kūdikiui, stiprinant jo imuninę sistemą. Nors įrodyta, kad žindomi kūdikiai turi mažiau infekcijų ir hospitalizacijų nei kūdikiai, maitinami pieno mišiniais, mišiniais maitinami kūdikiai užauga tokie pat stiprūs ir sveiki, kaip ir žindomi kūdikiai.

Baby Brezza Formula Pro Advanced pieno mišinio ruošimo aparatas

Motinos pieno ir pieno mišinio maišymas

Nesvarbu, ar pasirinksite maitinti kūdikį motinos pienu, pieno mišiniu ar abiem iš karto, „Baby Brezza“ visuomet gali palengvinti jūsų maitinimą.
– Mama Zita

Kai kurios mamos nusprendžia derinti savo pieną su pieno mišiniais, kad padidinti kalorijas, kurias kūdikis gauna maitinimo metu. Jei nuspręsite maišyti motinos pieną ir pieno mišinį, pirmiausia paruoškite pieno mišinį pagal nurodymus. Nedėkite pieno miltelių tiesiai į savo motinos pieną. Vieno ar dviejų buteliukų papildomas pridėjimas per savaitę neturėtų turėti įtakos jūsų motinos pieno gavybai. Tačiau jei duodate kūdikiui vieną ar du buteliukus su pieno mišiniu per dieną, pieno atsargos pas jus gali pradėti mažėti.

Susidomėjote? Pirkti galite čia:

1-2 d.d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *