Baby Brezza kūdikių pieno mišinio ruošimo aparato privalumai

Kaip manote, kodėl reikalingas Baby Brezza formula proprietaisas? Kaip rūpestinga ir vaikučio poreikius atliepianti mama Jūs maitinate savo naujagimį pieno mišiniu kas 2-3 valandas per parą. Tai sudaro nuo 8 iki 12 buteliukų per parą. Taigi kasdien, būdama jau pavargus papildomai dar pilstote, maišote ir purtote pieno mišinį buteliukuose. Bet ar teko girdėti apie atnaujintą Baby Brezza pieno mišinio ruošimo aparatą? Tik Jums iškilo klausimas ar verta mokėti tokius pinigus tam, kad padaryti pieno mišinį automatiškai. Atsakymas būtų „Taip!”. Štai kodėl:

Baby Brezza Formula Pro Advanced pieno mišinio ruošimo aparatas” pieno paruošimo procesą buteliukuose daro daug mažiau varginantį. Jūs sutaupysite apie 5 minutes paruošdami vieną pieno mišinio buteliuką, o tai būtų apie 30 min. per dieną. Šį laiką galėsite praleisti su kūdikiu bandydama iššifruoti pirmuosius jo „gugavimus“ arba tiesiog pailsėdama.

Kai rankiniu būdu jūs gaminate pieno mišinio buteliuką, turite daug purtyti, kad sumaišytumėte pieno mišinio gumulėlius, kurie gali sukelti oro burbuliukus, o šie kūdikio pilvelyje sukels dujas ir dieglius. Po to Jums dar reikia visa tai sušildyti, o tai užtruks dar papildomai 3-5 minutes. Ar tikrai tai atlikdami kasdien po kelis kartus nepavargstate?

Baby Brezza pieno mišinio maišytuvas puikiai paruošia…

“Baby Brezza Formula Pro Advanced” pieno mišinio ruošimo aparatas automatiškai daro puikiai sumaišytą pieno mišinuką buteliukuose, pašildytą ir be gumuliukų. Jis puikia sumaišo tikslų kiekį vandens su pieno mišinio miltelių, taigi Jūsų kūdikis gaus kokybiškai paruoštas maistines medžiagas. Pagal ligų kontrolės ir prevencijos centro paaiškinimus, per mažai vandens pieno mišinyje gali pasunkinti jūsų mažylio inkstų ir virškinimo sistemos darbą. O per daug vandens gali per daug praskiesti pieno mišinį, todėl jūsų kūdikis negaus reikalingų medžiagų.

Jis pagamina tinkamos temperatūros…

Be to, šis pieno mišinio maišytuvas taip pat pagamina tinkamos temperatūros pieno mišinuką, todėl Jums nereikės rūpintis vandens virinimu ir tinkamo temperatūros reguliavimu arba dar blogiau vandens šildymu mikrobangų krosnelėje, kurioje skystis šyla netolygiai  ir galima apdeginti kūdikio burnytę.

“Baby Brezza Formula Pro Advanced” maišytuvas taip pat siūlo skirtingus temperatūros rėžimus pagal skirtingus kūdikio poreikius! Maišytuvas turi  skaitmeninį valdiklį, kurio pagalba ypač lengva ir patogu valdyti įrenginį.

mama ruošia pieną vaikui
pieno mišinio gaminimo aparatas

Mamos visame pasaulyje džiaugiasi įsigiję šį prietaisą, sutaupomas laikas skiriamas buvimui drauge su mažyliu arba leidžiant sau nors trumpam atsipūsti.

Susidomėjote? Baby brezza pieno mišinio aparatą įsigyti galite čia:

Baby Brezza Formula Pro Advanced
Original price was: 299,99€.Current price is: 267,80€.
-11%
1-2 d.d.

Susiję Baby Brezza produktai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *