Geriausias būdas apibūdinti Baby Brezza Formula Pro Advanced pagrindinę funkciją yra sulyginti šį prietaisą su aukščiausios klasės kavos virimo aparatu. Bet, žinoma, jis skirtas ne kavai, o idealios konsistencijos kūdikių pieno mišiniui paruošti.

Šioje apžvalgoje rasite platesnę informaciją apie daugelio tėvelių pamėgtą “Baby Brezza Formula Pro”, jo naudojimo ypatumus bei naudotojų atsiliepimus.

Aktualūs klausimai:

Baby Brezza Formula Pro Advanced

Kas yra “Baby Brezza Formula Pro Advanced”?

Trumpai tariant “Baby Brezza Formula Pro” yra kūdikių pieno ruošimo aparatas. Tačiau tai tik pavadinimas. Geriausias būdas apibūdinti “Baby Brezza Formula Pro”, tai palyginti jį su aukštos klasės Espresso aparatu. Skirtumas tas, kad čia nenaudojate kavos kapsulių, o dedate pieno mišinio miltelius (galite naudoti beveik su visų prekės ženklų pieno mišiniais).  O “Baby Brezza”Formula Pro” viršutinę dalį pripildote vandeniu ir nuspaudžiate mygtuką.

Kai tai padarysite, “Formula Pro Advanced” automatiškai sumaišys pieno mišinį su šiltu vandeniu rezervuare (jis sušildo vandenį iki maždaug 40 laipsnių ir išlaiko tokią temperatūrą, kol būsite pasiruošę gaminti buteliuką kūdikiui). Per mažiau nei 20 sekundžių pagamins puikiai sumaišytą ir idealios temperatūros buteliuką Jūsų mažyliui.

“Formula Pro Advanced” talpina 700 g mišinuko ir 1500 ml vandens – to pakanka 9 vnt. x 180 ml talpos pieno buteliukams pagaminti iki kol reikės pakeisti vandenį ir maždaug 25 vnt. x 180 ml talpos pieno buteliukams pagaminti iki kol reikės įpilti daugiau mišinuko.

“Formula Pro Advanced” vandens rezervuare vanduo visą laiką yra pastovios temperatūros, vos paspaudus mygtuką jis yra paruoštas naudoti ir jums nereikės laukti, kol vanduo įšils.

Baby Brezza prietaiso paruošimas naudojimui

Pradinė Baby Brezza Formula Pro versija buvo labai sudėtinga. Ji buvo gana didelė ir be pagrindinio įrenginio turėjo 13 nuimamų dalių. Baby Brezza Formula Pro Advanced yra šiek tiek mažesnė ir joje tikrai mažiau nuimamų dalių, kurias reikia valyti.

Pradinėje Baby Brezza Formula Pro versijoje pieno miltelių talpoje buvo 7 nuimamos dalys, o “Advanced” versijoje jų sumažėjo iki 3. Visos šios dalys yra išardomos (Baby Brezza gamintojas rekomenduoja prieš pradedant naudoti sterilizuoti visas), o tai iš pradžių gali atrodyti šiek tiek bauginančiai. Tačiau praktiškai prietaisą surinkti yra gana paprasta ir greita – užtruks apie 30 minučių, įskaitant pirminį dalių plovimą, sterilizavimą ir džiovinimą.

Pridedamas naudotojo vadovas yra išsamus ir aiškus, jame pridėti paveikslėliai dar labiau palengvina prietaiso paruošimą naudojimui.

Baby Brezza Formula Pro Advanced

Dar vienas “Formula Pro Advanced” patobulinimas yra tas, kad jei pirminėje Baby Brezza versijoje pieno miltelių dozavimo programą reikėjo pasirinkti rankiniu būdu, patobulinta “Advanced” versijoje pieno miltelių programas galima lengvai nustatyti skaitmeniniame ekrane ir bet kada pakeisti.

Svarbu išsiaiškinti, kokią pieno miltelių dozavimo programą pasirinkti jūsų naudojamam pieno mišinukui. Kad pasirinkti teisingą pieno miltelių dozavimo programą reikia apsilankyti Baby Brezza gamintojo el. svetainėje ir pagal gyvenamąjį regioną, pieno mišinio gamintoją ir Jūsų kūdikio amžių iš pateikto sąrašo išsirinkti tinkamą pieno miltelių dozavimo programą.

Vos kelis kartus panaudojus Baby Brezza prietaisą Jūs įsitinkinsite kaip greitai ir lengvai, palyginti su kitais buteliukų gaminimo būdais yra paruošiamas pieno mišinukas Jūsų kūdikiui. Neabejotinai geriausia investicija, taupanti Jūsų laiką ir palaikanti švarą virtuvėje.

Baby Brezza Formula Pro Advanced naudojimas

Baby Brezza Formula Pro Advanced aparato talpyklose yra saugomi pieno mišinio milteliai ir vanduo. Vandens temperatūra yra nuolat palaikoma, todėl nereikia laukti kol įjungus prietaisą vanduo įšils. Taip pat yra galimybė reguliuoti vandens temperatūrą vieną iš trijų: 22°, 37° arba 40°.

Esant pakankamam kiekiui vandens ir pieno mišinio miltelių (ant kiekvienos talpyklos yra matavimo skalės) padėkite buteliuką po vandens išleidimo snapeliu.

Pasirinkite norimą pagaminti pieno mišinuko kiekį: galima pasirinkti nuo 60 iki 300 ml ir nuspauskite išleidimo mygtuką.

Pieno mišinio ruošimo aparatas sukurtas taip, kad jį galima naudoti su beveik visų gamintojų kūdikių buteliukais. Jis netgi turi reguliuojamą buteliuko laikiklį, kuris, priklausomai nuo buteliuko aukščio, pasislenka aukštyn ir žemyn, kad būtų išvengta oro burbuliukų susidarymo.

Baby Brezza Formula Pro Advanced

Nuspaudus Baby Brezza Formula Pro advanced aparato paleidimo mygtuką, jis pradeda pieno miltelių ir vandens maišymo procesą, sukdamas išimamas oranžinės spalvos detales, kurias sukomplektavote pradinio prietaiso paruošimo naudojimui metu ir pro vandens išleidimo snapelį išleidžia jau pagamintą, puikiai sumaišytą ir šiltą pieno mišinuką kūdikiui.

Baby Brezza Formula Pro Advanced automatiškai sustos, kai pagamins reikiamą pieno mišinio kiekį. Šio proceso trukmė priklauso nuo gaminamo pieno kiekio, pvz.: 180 ml buteliukas pagaminamas per 14s, 300 ml – per 30s.

Atnaujintas dizainas

Atnaujinto Baby Brezza aparato vandens bakelis perkeltas iš šono, į galinę dalį, kur jis netrukdo ir sukuria vientiso profilio bei elegantiškesnę išvaizdą. Kad būtų galima lengvai pasiekti vandens rezervuarą, jį pripildyti ir išvalyti, prietaiso apatinėje dalyje yra nedideli ratukai. Dėl šios priežasties Baby Brezza aparatą itin lengva pasukti į Jums patogią pusę.

Valymas ir priežiūra

Baby Brezza Formula Pro Advanced valymo ir priežiūros procesą galima suskirstyti į tris kategorijas: vandens ir pieno miltelių papildymas, valymas po kelių naudojimo kartų ir kas mėnesinis valymas.

Vandens ir pieno miltelių papildymas

Priklausomai nuo gaminamo pieno mišinuko kiekio, po 20-50 pagaminto pieno mišinuko dozių Jums i pieno miltelių talpą reikės įpilti daugiau mišinio. Šis procesas neįtikėtinai paprastas – tiesiog nuimkite dangtelį ir papildykite pieno miltelio talpyklą berdami pieno miltelius tiesiai į talpyklos vidų.

Šiek tiek dažniau, priklausomai nuo gaminamo pieno mišinuko kiekio, maždaug  kas 6-25 pagamintus pieno butelius, Jums reikės papildyti vandens talpyklą. Vandens bakelis yra paprastai nuimamas, todėl nesunkiai galite įpilti vandens iš vandens butelio ar tiesiai iš vandens čiaupo.

Svarbu pabrėžti, kad po vandens bakeliu neturi būti vandens.

Baby Brezza Formula Pro Advanced

Kasdieninė Baby Brezza Pro Advanced aparato priežiūra

Po kas ketvirto naudojimo reikia išvalyti Baby Brezza vandens piltuvėlio dalį, kad pašalintumėte susikaupusias mišinio nuosėdas. Šią dalį galima lengvai ir greitai nuimti. Be to skaitmeniniame ekrane yra indikatorius, primenantis, kada tai reikia padaryti.

Daugiau informacijos apie prietaiso kasdieninę priežiūrą rasite čia.

Baby Brezza Formula Pro Advanced

Atkreipkite dėmesį, kad “Formula Pro Advanced” dažnai piltuvėlio valymo indikatorius įspėja jus “išvalyti” piltuvėlį, tačiau praktiškai galite jį tiesiog ištraukti ir vėl įdėti atgal.

Mėnesinė Baby Brezza Formula Pro Advanced priežiūra

Kartą per mėnesį “Baby Brezza” gamintojas rekomenduoja nuimti visas išimamas prietaiso dalis: vandens rezervuarą, pieno miltelių talpą, vandens piltuvėlį ir pieno miltelių maišymo komponentus ir išplauti jas šiltu muiluotu vandeniu, gerai išdžiovinti.

Kas mėnesinio valymo procesas užtruks 20 minučių, neįskaitant džiovinimo laiko (prieš surinkdami įsitikinkite, kad visos dalys visiškai išdžiūvo, nes prie drėgnų dalių prilips pieno milteliai).

“Baby Brezza” rekomenduoja plauti pieno miltelių talpą, pieno miltelių maišymo komponentus ir vandens piltuvėlį rankomis. Plovimas vykdomas naudojant šiltą vandenį ir švelnų indų ploviklį, vandens talpyklą galima plauti ir indaplovėje.

Daugiau apie Baby Brezza Formula Pro Advanced mėnesinę priežiūrą sužinosite paspaudę čia.

Baby Brezza Formula Pro Advanced kliento atsiliepimas

“Baby Brezza Formula Pro” labai lengva naudoti. Paspaudi mygtuką ir vos po keliolikos sekundžių turi paruoštą pieno mišinuką!

Kadangi sūnus yra neramaus būdo ir dažnai keliasi naktį. Mūsų šeimai Baby Brezza suteikė galimybę geriau išsimiegoti naktimis ir mažiau vargti dienomis. Nėra nieko blogiau nei pabudus nuo kūdikio verksmo pulti maišyti tinkamos temperatūros vandenį, o vėliau purtyti buteliuką, kad visi pieno milteliai ištirptų.

Be sutaupyto laiko, verta paminėti, kad vidury nakties nebereikia jungti šviesos ir gaminant pieną kūdikiui.  Bei skaičiuoti pieno mišinio šaukštelius, taip pat stengiantis jų neišbarstyti.

Patikėkite, naktį norisi greičiau vėl miegoti, o ne valyti sukeltą netvarką.

Dar keli Baby Brezza privalumai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį

  • Greitis: 30 sekundžių ar mažiau nuo gaminimo pradžios iki pabaigos. Tai yra velniškai greita, ypač lyginant su alternatyviomis programomis;
  • Patogumas: Lyginant su alternatyviais metodais, “Formula Pro Advanced” yra paprastas naudoti, niekada nesukelia netvarkos ir nešvaisto vandens;
  • Dizainas ir estetika: “Formula Pro Advanced” puikiai dera bet kokiame interjere. Tačiau dar svarbiau, kad dizainas buvo taip gerai apgalvotas. Aparatą lengva naudoti, jis visuomet švarus, nėra skysčių išsiliejimo tikimybės ir yra suderinamas su daugelio gamintojų buteliukais.
Baby Brezza Formula Pro Advanced

D.U.K.

Baby Brezza Formula Pro Advanced valymas

Norėdami kasdien išvalyti Baby Brezza Formula Pro Advanced turite nuimti piltuvėlį ir švelniai nuplauti jį rankomis šiltu muiluotu vandeniu. Kartą per mėnesį rankomis plaukite pieno miltelių talpą ir 3 oranžinės spalvos pieno miltelių maišymo dalis, vandens rezervuarą galima plauti indaplovėje.

Baby Brezza Formula Pro Advanced pieno miltelių nustatymai

Naudojant Baby Brezza Formula Pro Advanced turite teisingai pasirinkti pieno miltelių dozavimo nustatymą kad užtikrinti, jog skirtingo dydžio pieno miltelių grūdelių turintys mišiniai tinkamai susimaišytų su pašildytu vandeniu. Formula Pro Advanced veikia su daugeliu pagrindinių pieno mišinių prekinių ženklų, visą sąrašą galite rasti čia.

Kiek laiko užtrunka kol sušyla vanduo?

“Baby Brezza Formula Pro Advanced” saugo pašildytą vandenį, kad galėtumėte greičiau pagaminti pieno mišinuką kūdikiui. Taigi bendras buteliuko paruošimo laikas yra mažiau nei 30 sekundžių (jis skiriasi priklausomai nuo gaminamo kiekio). Jei jūsų “Formula Pro Advanced” bakelis tuščias ir jums reikia įpilti šalto vandens, turėsite skirti dar kelias minutes, kad vanduo sušiltų.

Ar reikia virinti vandenį "Baby Brezza"?

Baby Brezza kompanija rekomenduoja su “Formula Pro Advanced” prietaisu naudoti filtruotą vandenį – be galimų sveikatos priežasčių, filtruotas vanduo gali padėti išvengti kalkių nuosėdų ant “Formula Pro” dalių. Virinimas greičiausiai nepadės nė vienu iš šių atvejų, jei gyvenate vietoje, kurioje yra saugus geriamasis vanduo, galite naudoti vandenį tiesiai iš čiaupo.

Kur įsigyti?

Mamaland.lt yra oficialus Baby Brezza partneris Lietuvoje. Mes dirbame tiesiogiai su šio prekinio ženklo atstovais Baltijos šalims, todėl galime garantuoti: greitą pristatymą, garantinį aptarnavimą bei konsultacijas naudojimo bei priežiūros klausimais.

Susidomėjote? Baby brezza pieno mišinio aparatą įsigyti galite čia:

Baby Brezza Formula Pro Advanced
Original price was: 299,99€.Current price is: 267,80€.
-11%
1-2 d.d.

Susiję Baby Brezza produktai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *