BABY BREZZA nukalkinimas – ką varbu žinoti kiekvienam esamam ir būsimam Baby Brezza pirkėjui

Jei paklaustumėte kokia yra dažniausia Baby Brezza aparatų gedimo priežastis, turbūt visiems vieningai atsakytumėme – kalkių nuosėdos. Jų žala prietaisų veikimui dažnai yra nepataisoma. Kodėl Baby Brezza nukalkinimas yra toks svarbus procesas… Skaitykite šį straipsnį, kuriame rasite visą išsamią informaciją.

Kas kartą, kai klientai perka naują Baby Brezza Formula Pro Advanced pieno mišinukų gaminimo aparatą ar Baby Brezza Food Maker Deluxe garintuvą – trintuvą, stengiamės paaiškinti, kokia yra taisyklinga šių prietaisų priežiūra ir kokių veiksmų imtis, kad sklandžiu veikimu būtų galima mėgautis ilgą laiką.

Sulaukiame ir pastebėjimo, kad Baby Brezza aparatams galioja 24 mėnesių gamyklinė garantija ir bet koks gedimas šiuo laikotarpiu turėtų būti pašalinamas. Vis dėlto, elektros prietaisų, o tarp jų ir Baby Brezza aparatų, gamyklinė garantija galioja tik tuomet, kai juo yra naudojamasi pagal vartotojo instrukciją ir jis yra prižiūrimas pagal gamintojo rekomendacijas.

Diagnostikos metu lengvai nustatoma, ar buvo laikomasi priežiūros instrukcijos. Nuotraukose ir Baby Brezza garantinio aptarnavimo serviso akivaizdžiai matyti, jog vidinės prietaiso detalės yra pažeistos kalkių nuosėdų. Būtent dėl šios priežasties atsiradę prietaisų gedimai nėra laikomi gamykliniu broku, tai yra vartojimo pasėkmė ir už taisymą vartotojui tenka susimokėti.

BABY BREZZA nukalkinimas - ką svarbu žinoti kiekvienam naudotojuiBe išsamaus paaiškinimo, kodėl nukalkinimą atlikti būtina, šiame straipsnyje rasite naudingos informacijos apie šių procedūros principus, tinkamiausias priemones. Gausite naudingų patarimų, padėsiančių maksimaliai prailginti Baby Brezza prietaisų veikimo laiką.

Kas yra kalkių nuosėdos ir kodėl jos taip kenkia buitinei technikai?

Jei pažiūrėtume į kalkes iš cheminės pusės – jos tėra magnio ir kalcio druskų mišinys. Būtent pagal šio junginio kiekį vandenyje yra nustatoma, ar vanduo yra kietas, ar minkštas. Minkštu vandeniu galime vadinti tokį, kurio 1 l yra iki 20 mg druskų. Kietu vanduo yra laikomas tuomet, kai druskų vandenyje yra 80-120 mg/l. Kokią žalą jos gali padaryti?

vandens kalkėsJei laiku nėra atliekamas Baby Brezza nukalkinimas, siaurėja vandens tekėjimo angos, dėl to pradeda lėčiau bėgti, vanduo sušyla lėčiau, nes vandens kaitinimo elementas pasidengia kalkių nuosėdomis. Vandens kalkės, įsiskverbusios pro silikoniniais vandens sandarikliais patenka į elektroninę prietaiso dalį, gali sukelti vandens nutekėjimą, o blogiausiu atveju elektros šoką (pastebėjus vandens nutekėjimą, kuo skubiau išsjunkite prietaisą iš elektros tinklo!). Taip pat dėl didelio kalkių kiekio ant įvairių vidinių kavos aparato kitų dalių gali perkaisti mechanizmai ir tokiu atveju žala gali būti nepataisoma.

Atrodo paradoksalu, jog žmogaus organizmui šios medžiagos yra reikalingos ir specialiai vartojame maistą, kuriame gausu magnio ir kalcio junginių. Taip pat vartojame papildus, norėdami stiprinti nervinę sistemą ar širdies veiklą. Turbūt dėl šios priežasties kartais tenka išgirsti, jog kalkės nėra kenksmingos.

Vis dėlto žmogaus ir elektroninio prietaiso veikimo principas ypatingai skiriasi. Mūsų kūnas linkęs magnį ir kalcį įsisavinti, o štai ant metalinių, plastikinių ir kitų paviršių jos tiesiog nusėda ir kaupiasi. Būtent ši kaupimosi savybė ir sukelia daugiausia nepatogumų tiems, kurie nesirūpina nei kalkių prevencija, nei kalkių šalinimu.

Kaip dažnai reikia nukalkinti Baby Brezza aparatus?

Kad atsakytume į šį klausimą, turime nustatyti naudojamo vandens kietumo lygį. Tam nereikia jo nešti į laboratorijas ar atlikti sudėtingus tyrimus. Specializuotos parduotuvės savo asortimente turi specialių lakmuso juostelių, kurios, kelias minutes palaikius vandenyje, parodo, kokio kietumo yra jūsų naudojamas vanduo.

Akivaizdu, kuo kietesnis vanduo ir kuo dažniau naudojatės prietaisu – tuo dažniau reikės nukalkinti kavos aparatą.

Tiek Baby Brezza Formula Pro Advanced pieno mišinuko ruošimo aparatą, tiek Baby Brezza Food Maker Deluxe garintuvą – trintuvą rekomenduojama nukalkinti bent  kartą per mėnesį.

Baby Brezza nukalkinimas

Kaip nukalkinti Baby Brezza?

Tiek Baby Brezza, tiek ir kitų prietaisų, kurie veikia panašiu principu nukalkinimo procesas yra panašus. Vandens talpoje tam tikrame kiekyje vandens yra ištirpinama nukalkinimui skirta priemonė. Prasidėjus nukalkinimo procedūrai šiuo vandens ir specialios priemonės mišiniu yra užpildoma visa vandens sistema – vanduo su tam tikromis pauzėmis išleidžiamas per piltuvėlį. Kai išteka visas mišinys, reikia gerai praplauti vandens talpą, pripildyti švariu vandeniu ir praskalauti visą vandens sistemą.

Baby Brezza Formula Pro Advanced nukalkinimo procesas:

Baby Brezza nukalkinimas

Baby Brezza Food Maker Deluxe garintuvo – trintuvo nukalkinimo procesas:

Baby Brezza garintuvo nukalkinimas

 

Nukalkinimo priemonės

Labai svarbu, kad kalkių šalinimui būtų naudojamos specialios. Šios priemonės yra tinkamos sąlyčiui su maistu ir, net jei vandens sistemoje lieka minimalus priemonės kiekis nekenkia žmogaus ir ypač kūdikio organizmui. Labai svarbi yra nukalkinimo tirpalo koncentracija, kad efektyviai būtų pašalinimos vandens kalkės.

Gamintojas rekomenduoja Baby Brezza aparatus nukalkinti naudojant distiliuotą actą, kurio deja Lietuvos rinkoje surasti. Todėl po konsultacijų su gamintoju gauta rekomendacija nukalkinimo procesui naudoto natūralią maistinio acto rūgštį (9 proc. ar stipresnės koncentracijos) arba citrinos rūgštį, kuriuos galima įsigyti maisto prekių parduotuvėse.

Produktai Baby Brezza nukalkinimui

Dažniausiai pasitaikančios Baby Brezza prietaisų nukalkinimo klaidos

  1. Netinkamas dažnumas. Reikia suprasti, kad Baby Brezza prietaisai “nejaučia”, kokį vandenį jūs naudojate. Dažnai įvyksta ir taip, kad žmogus yra įsitikinęs, jog jo naudojamas vanduo yra geras ir neturi kalkių. Jis mano, kad reklamuojamas mineralinis vanduo, skirtas kūdikiams buteliuose yra ypač tyras. Deja turime Jus nuvilti. Garantinio aptarnavimo servisas nuolat informuoja, kad kalkės sukėlė negrįžtamus pakitimus. Vanduo iš butelių savo dėl savo sudėties padengia prietaiso vidaus detales ne tik kalkėmis, tačiau ir lipnia, gličia mase.
  2. Netinkamos nukalkinimo priemonės. Visiškai pritariame, jog actas ir citrinos rūgštis gali pašalinti kalkių nuosėdas nuo paviršių, tačiau netinkama jų koncentracija gali ne tik nepadėti, bet ir pakenkti. Per silpnas koncentratas tiesiog nepašalins visų kalkių nuosėdų. Kadangi visa vandens sistema yra prietaiso viduje, paprastai vartotojas to net neturi galimybės pastebėti. Jei koncentratas per stiprus – pasitaiko atvejų, kai kavos aparato dalys, ypatingai žarnelės, būna išgraužtos rūgšties ir jas tiesiog reikia keisti naujomis. Be to, tinkamai neišskalavus sistemos, visos medžiagos patenka į gaminamą pieno mišinuką, kurį geria kūdikis.
  3. Vartotojo instrukcijos nepaisymas. Kartais reikia tiek nedaug, kad viską atliktume teisingai – tiesiog susirasti atitinkamą skyrių naudotojo vadove ir viską atlikti taip, kaip rekomenduoja gamintojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *