Dažnai sulaukiame klausimo – koks yra geriausias inhaliatorius vaikams? 

Pasirinkimas rinkoje išties platus, tačiau mes rekomenduojame išbandyti Feellife Air Kids.

Ne vienerius metus atsovaujame gamintoją Feellife Health Inc. ir labai tikime jų sukurtu ir visame pasaulyje populiariu inhaliatoriumi Air Kids, kurį išbandė ne tik gausus būrys mūsų klientų, šeimos narių, draugų ir artimųjų.

Šį kartą inhaliatirių Feellife Air Kids išbandė ir atsiliepimu pasidalino Jolita iš mūsų draugų KELIONĖS SU VAIKAIS

Kviečiame perskaityti išsamų straipsnį apie inhaliacijas vaikams ir Feellife Air kids belaidžio inhaliatoriaus apžvalgą.

Inhaliatorius vaikams Feellife Air Kids

Artėjant rudeniui pradedame traukti iš spintos ne tik šiltesnes striukes vaikams, bet ir ištikimus šaltojo sezono pagalbininkus, pavyzdžiui inhaliatorius. O jeigu kol kas neesate tikri, ar inhaliatorius jums išvis reikalingas arba, taip kaip mes, esate pavargę nuo didelio inhaliatoriaus su laidais – turime jums saują gerų patarimų ir vieną novatorišką sprendimą!

Mamos žino, kad geriausi vaistai vaikams – tai natūralios priemonės, žolelės, tepaliukai, aliejukai ir viskas, kas kyla iš gamtos ir turi teigiamą stiprinantį poveikį. Tad peršalus, nuo senų laikų viena iš veiksmingiausių procedūrų yra inhaliavimas karštais garais, prisotintais gydomųjų medžiagų. Galbūt savo vaikystėje irgi, apsikoloję galvą rankšluosčiu, esate sėdėję virš dubens su žolelėmis, įkvėpdami karštus kvepiančius garus. O šiais laikais inhaliatorius vaikams, mūsų nuomone, yra viena iš svarbiausių namų vaistinėlės priemonių.

Šiais laikais inhalicijos procesas tapo paprastesnis ir net efektyvesnis, tad prisiminkime šį nuo senų laikų populiarų gydymosi būdą bei jo naudą sveikatai.

Inhaliacijų nauda

Inhaliatorius vaikams – tai nepakeičiamas pagalbininkas mamos, kurios rūpinasi vaikų sveikata. Inhaliacijų nauda yra akivaizdi:

 • Medžiagos į kvėpavimo takus patenka žymiai greičiau ir veikia vietiškai. Kadangi medikamentai nepatenka į kraują, todėl dažnai pavyksta išvengti šalutinių poveikių, kuriuos gali sukelti geriamieji ar leidžiamieji vaistai.
 • Inhaliacijos ne tik gydo uždegimus, bet ir ramina sudirgusią kvėpavimo takų gleivinę, padeda lengviau pasišalinti gleivėms, palengvina atsikosėjimą, atkemša nosį.
 • Padeda gydyti kvėpavimo takų ligas, tokias kaip: laringitą, bronchitą, astmą, plaučių uždegimą ir t.t.
 • Efektyvus ir paprastas būdas slogos gydymui.
 • Puiki prevencinė priemonė, kuri padeda stabdyti ligos vystymąsi, pagerina gleivinės būklę ir stiprina jos atsparumą.

Miegantis vaikas su inhaliatoriumi

Inhaliatorius vaikams. Kodėl verta juos naudoti?

Inhaliatoriai – neatsiejami prietaisai viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų ligoms valdyti, jie padeda greitai ir efektyviai vartoti paskirtus vaistus namų sąlygomis, o prietaisu gali naudotis tiek vaikai, tiek suaugusieji.

 • Puodas ar arbatinukas su karštu vandeniu tai vis dėlto atgyvena, kurią naudodavo mūsų seneliai. Be to, karštas vanduo inde yra pavojingas dėl nudegimų rizikos. Be to, karšti garai patenka ne tik į nosį ar gerklę, tačiau taip pat dirgina akis. Šiuolaikiniai kompresoriniai inhaliatoriai yra nepalyginamai saugesni.
 • Prie inhaliatorių dažniausiai būna pridedami specialūs antgaliai, skirti ir vaikams (jie mažesni už suaugusiųjų). Kai kurie būna uždedami ant veido kaip kaukės, kiti – apžiojami burnoje.
 • Juos gali naudoti bet kokio amžiaus vaikai, kai sugeba ramiai išbūti procedūros metu. Kartais inhaliatoriai naudojami net ankstukų skyriuose, tad amžius čia nėra svarbiausias kriterijus.
 • Inhaliacijos sukurtos taip, kad vaistai pasiektų problemines kvėpavimo takų vietas ir taip sumažintų dirginimą, kuris dažniausiai sukelia ne tik kosulį, tačiau taip pat ir apsunkina kvėpavimą.
 • Naudojant gydytojo paskirtus vaistus rekomenduojamos šaltos inhaliacijos, kadangi vaistai patekę į šiltą aplinką dažniausiai išsiskaido ir taip jų poveikis tampa mažesnis. Skiriantis vaistams skiriasi ir reikalingų inhaliacijų kiekis, tuo pačiu inhaliatoriaus dėka nustatoma riba, kiek jų galima sunaudoti per parą.

Vaikas žaidžiantis su meškučiu ir inhaliatoriumi

Kada reikėtų daryti inhaliacijas?

Iš esmės, dažniausiai inhaliacijos naudojamos šaltuoju sezonu, kai suintensyvėja visos kvėpavimo takų ligos. Šios procedūros nuostabiai padeda esant sausam kosuliui, slogai – jos sudrėkina kvėpavimo takus, lengvina atsikosėjimą. Net apsilankę su sloga ar kosuliu pas gydytojus, ypač su pačiais mažiausiais, išgirsite, jog geriausia pradėti nuo naminių inhaliacijų, dažniausiai su paprasčiausia priemone – sūriu mineraliniu vandeniu, pvz. Vytautas. Šią procedūrą naudojame visiems savo vaikams ir galime patikinti, kad ji yra visiškai SAUGI ir NEKENKSMINGA.

Gydytojai inhaliacijas skiria ir ūmiam ar lėtiniam bronchitui, ūminiam laringitui (gerklų gleivinės uždegimui), rinitui (nosies gleivinės uždegimui), plaučių uždegimui, bronchinei astmai ir cistinei fibrozei, pažeidžiančiai visų gleives gaminančių liaukų veiklą, gydyti.

Priklausomai nuo ligos sudėtingumo ir pobūdžio, inhaliacijos gali būti atliekamos gydymo įstaigose arba namuose. Joms galima naudoti nemažai įvairiausių priemonių – pradedant druskos tirpalu, mineraliniu vandeniu arba gydytojo paskirtus vaistus, jei tokių prireikia.

Bet kokiu atveju, dėl inhaliacijų visada reiktų pasikonsultuoti su prižiūrinčiu gydytoju – jis įvertins vaiko būklę, pakonsultuos, o esant reikalui paskirs papildomas priemones.

Vaikai naudojantys inhalaitorių feellife air kids

Mūsų patirtis ir „draugystė“ su inhaliatoriais

Jolitos iš „Kelionės su vaikais“ vaikai yra ankstukai – atkeliavo į šį pasaulį anksčiau nei kiti vaikučiai. Šie vaikučiai gimsta su nepilnai išsivysčiusiais plaučiukais, todėl jiems labai dažnai išsivysto ir su plaučiais susijusios ligos (kartojasi bronchitai, tokie vaikai dažniau serga astma, mažiau jie atsparūs ir įvairiems peršalimo virusams).

Mes inhaliatorių įsigijome kone pirmus metus atėjus šaltajam ir ligų sezonui. Gydytoja inhaliacijas taikydavo ir apsilankius pas ją. Tai buvo vienas iš pagrindinių gydymo priemonių mūsų vyresnėlei Gretai, kuriai astmos priepuoliai šaltuoju sezonu kartodavosi deja vos ne kas mėnesį. Greta puikiai prisimena inhaliavimą ir jau pati buvo išmokusi prašyti, kai tapdavo sunku kvėpuoti ar užpuldavo kosulio priepuoliai. Inhaliavimas buvo mūsų šaltojo sezono kasdieninė rutina, o kad būtų lengviau kvėpuoti prišildytose patalpose drėkindavome gleivinę ir prieš nakties miegą.

Iki šiol net ir užaugus vaikams ir žiemas leidžiant šiltai Kanarų salose inhaliatorius vis dar yra mūsų vaistinėlėje. Tiesa naudojamas jau rečiau, tačiau puikiai pagelbėja pasireiškus pirmiems peršalimo virusų simptomams, prasidėjus stipresnei slogai (labai gerai sudrėkina gleivinę ir procedūra „inhaliatorius+nosies plovimas” dažnai padeda išvengti ligos įsisiūbavimo ir komplikacijų) ar netgi stipriai suskaudus gerklę – drėkinimas dažnai ženkliai pagerina situaciją.

Pirmasis mūsų inhaliatorius tikrai nebuvo itin mažas, jungiamas prie rozetės, garsiai veikdavo. Mums kaip daug keliaujantiems su vaikais labai svarbu, kad jis būtų pakraunamas, užimtų nedaug vietos, veiktų tyliai. Taigi kokį inhaliatorių rinktis ir ką mes rekomenduojame?

Geriausias inhaliatorius vaikams

Kaip ir minėjome, esame išbandę daug visokių inhaliacijos būdų – nuo dubens su karštu vandeniu, specialias inhaliacijas sanatorijose, stacionarius inhaliatorius su laidais iki belaidžių. Ir būtent tuos paskutinius mėgstame labiausiai!

Mums geriausias inhaliatorius vaikams Feellife Air Kids – NEŠIOJAMAS inhaliatorius, skirtas ne tik kvėpavimo ligų gydymui, bet ir jų profilaktikai (pvz. inhaliacijoms su mineraliniu vandeniu).

Kokio dydžio yra inhaliatorius

Kodėl Feellife Air Kids toks šaunus?

 • Geriausias inhaliatorius vaikams Feellife Air Kids – mažytis, belaidis, labai patogus tiek namuose, tiek paimti su savimi keliaujant! O patys žinote, kad mums tai ypač svarbu, nes tinka ne tik tolimose kelionėse, bet ir kasdieniams logistiniams iššūkiams;
 • Inhaliatoriuje skysti vaistai paverčiamas labai smulkiais garais, kurie absorbuojami alveolėse ir plaučių audiniuose;
 • Inhaliatoriuje yra 2 purškimo režimai: kintamo dažnio rėžimas ir mikro bangų rėžimas;
 • Kas labai labai svarbu – vaistų talpa yra visiškai sandari, todėl inhaliatorius veikia pasuktas įvairiomis kryptimis, net gulint, kol membraną siekia skystis!
 • Labai ergonomiškas, patikimas, neišskysta, patogus laikyti net vaikui, pritaikytas mažoms rankytėms, lengvas – sveria  vos 102 g;
 • Dirba taip tyliai, kad galima daryti inhaliacijas net miegančiam vaikučiui jo nepažadinant;
 • Magnetu pritraukiama vaistų talpa pagreitina jos įdėjimą/išėmimą;
 • Pilnai pakrautas veikia iki 60 min;
 • Inhaliatorius yra skirtas ne tik mažyliams! Air Kids tinka VISOS šeimos poreikiams, tiek vaikučiams nuo pat gimimo, jau paaugusiems, suaugusiems ir netgi senjorams.
 • Komplektacijoje pridedama kaukė tinkama tiek vaikui tiek suaugusiąjam bei antgalis gerklės inhaliacijai.

Maišelis ir prietaisas

Inhaliatorius vaikams Feellife Air Kids yra nešiojamojo tipo tinklelinis inhaliacijoms skirtas medicininis prietaisas

Šiame sertifikuotame membraniniame inhaliatoriuje naudojama pažangi skysčių bei skystų vaistų skaidymo ir purškimo technologija – skystis praleidžiamas per vibruojančią membraną, kuri suskaido skystį į įkvepiamas daleles.

Šios novatoriškos technologijos dėka inhaliatoriuje susidaro itin smulkios (nuo 1 iki 5 mikronų dydžio) didelio skvarbumo dalelės, pasižyminčios aukšto aktyvumo ir didelio sukibimo savybėmis. Jos gali greitai įsiskverbti į gleivinę, tokiu būdu pasiekiamas didžiausias purškiamų vaistų efektyvumas.

Geriausias inhaliatorius vaikams Feellife Air Kids yra gerai visame pasaulyje žinomo gamintojo Feellife Health inc. gamintojo produktas. Galbūt net esate apie juos jau girdėję, nes daugelį metų gamina kitus Lietuvoje populiarius nešiojamųjų inhaliatorių modelius, tokius kaip EVOLU ir Air Angel.

Kur rasti geriausią inhaliatorių vaikams Air Kids?

Lietuvoje FeellifeAir Kids inhaliatoriais prekiauja Mamaland.lt – oficialūs Feellife Health inc. įmonės atstovai Air Kids modeliui. SVARBU! Ši įmonė prekiauja ne tik inhaliatoriais, bet ir visomis Air Kids keičiamomis dalimis! Mums tai labai svarbu, nes mėgstame tvarumą ir norime patikusią prekę naudoti kuo ilgiau, prireikus pakeičiant tik kažkurią dalį.

Mamaland parduotuvės produktai

Labai nuoširdžiai norime Jums rekomenduoti elektroninę parduotuvę Mamaland.lt. Jie turi daugybę itin kokybiškų produktų. Labai džiagiamės iš jų isigyję pati geriausią belaidį pientraukį kelionėms MOMCOZY. Šio pientraukio apžvalgą skaitykite straipsnyje Geriausias pientraukis kelionėms.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *