vaikai automobilineje keduteje
Kūdikiai miegantys Maxi Cosi kėdutėse

Kokios taisyklės taikomos automobilinėms kėdutėms? Norite kad Jūsų kūdikis jaustųsi saugus ir patogiai?

Norite, kad jūsų vaikas būtų laimingas, jaustųsi saugiai ir patogiai, kai keliaujate automobiliu? Paaiškinsime viską, ką reikia žinoti apie įstatymą dėl atgal atsuktos automobilinės kėdutės ir į priekį atsuktos automobilinės kėdutės, kad viską teisingai suprastumėte.

Į priekį atsuktos automobilinės kėdutės amžius

Daugelis tėvų nori sužinoti, kokio amžiaus vaikui reikia į priekį atsuktos automobilinės kėdutės, tačiau tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Teisiškai jūsų vaikas gali keliauti ECE R44/04 patvirtintoje automobilinėje kėdutėje, nukreiptoje į priekį, kai jam sukanka 9 kg, t. y. maždaug devynių mėnesių amžiaus. Tačiau neskubėkite keisti kėdutės. Yra daugybė svarių priežasčių, kodėl daugelis tėvų nusprendžia pailginti amžių, nuo kurio kūdikis automobilio kėdutėje turi būti vežamas priešais automobilį.

Kodėl saugiausia kūdikius ir mažus vaikus vežti atsisukus atgal?

Į priekį atsuktą vaiką gali nublokšti į priekį susidūrimo su automobiliu metu. Tai sukelia įtampą trapiai galvai ir kaklui, o tai gali sukelti rimtų sužalojimų.

Jei vaikas važiuoja atsuktas atgal, automobilio kėdutė jėgas paskirsto visai nugarai ir apsaugo jautrią galvą ir kaklą. Kadangi 70 % avarijų įvyksta susidūrus iš priekio, saugiausia, kad vaikai būtų vežami atsukti į galą, kol jų raumenys ir kaulai tinkamai išsivystys.

Koks yra “i-Size” į galą atsuktos automobilinės kėdutės įstatymas?

“i-Size” automobilinės kėdutės atitinka aukščiausio lygio saugos standartus. Jei pasirinkote “i-Size” automobilinę kėdutę, pagal įstatymą jūsų vaikas turi keliauti atsisukęs į galinę sėdynę, kol jam sueis 15 mėnesių.

Sužinokite daugiau apie “i-Size” automobilines kėdutes čia arba peržiūrėkite mūsų kolekciją.

Kiek laiko mano vaikas turėtų keliauti atsuktas į galinę sėdynę?

“i-Size” gairėse nurodoma, kad vaikai turėtų būti vežami priešinga kryptimi, kol jiems sueis bent 15 mėnesių. Tačiau daugelis ekspertų pataria sėdėti ilgiau. Kiekvieną mėnesį pastebėsite nemažus kūdikio raidos pokyčius, nes jis stiprėja. Kuo ilgiau galėsite vaiką tvirtinti kėdutėje galine kryptimi, tuo geriau. Kai kurie ekspertai netgi rekomenduoja palaukti, kol jiems sukaks ketveri metai, ir tik tada pereiti prie kelionių pirmyn atgal.

Laimei, tokie automobilinių kėdučių gamintojai kaip “Maxi-Cosi” suteikė tėvams galimybę rinktis šį variantą. Galite pasirinkti “i-Size” automobilinę kėdutę, kuri leidžia važiuoti priešinga kryptimi, kol jūsų vaikui sukaks 105 cm ūgio arba maždaug ketveri metai, kai jo raumenys ir kaulai dar labiau išsivystys.

maxi cosi auto kėdutėje sėdintis vaikas

Tinkamos automobilinės kėdutės pasirinkimas

“Maxi-Cosi” turi gerą vardą, nes padeda naujiems tėvams savo patikimais ir naujoviškais modeliais. Nuo pat 1984 m., kai pradėjome gaminti pirmąją novatorišką, į galą atsuktą automobilinę kėdutę, nuolat atsižvelgiame į jūsų poreikius ir tobuliname savo asortimentą. Todėl galite rinktis jūsų gyvenimo būdą atitinkančias automobilines kėdutes, užtikrinančias aukščiausio lygio apsaugą ir maksimalų patogumą šeimoms. Mūsų naujausios besisukančios automobilinės kėdutės, pavyzdžiui, “Mica Pro Eco i-Size”, suteikia dar daugiau lankstumo ir patogumo, nes jūs patys galite kontroliuoti, į kurią pusę bus nukreipta automobilinė kėdutė.

 

 

 

Skaitymo laikas: 3 minutes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *