Ar esate girdėję apie vyšnių kauliukų pagalvėles?

Nedidelė pagalvėlė, pripildyta švarių džiovintų vyšnių kauliukų skleidžia malonų kvapą ir svarbiausia itin giliai prasiskverbiančią ir ilgai išliekančią šilumą. Ši stebuklinga pagalvėlė greitai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, pilvo spazmus ar tiesiog sušildo norimą vietą.

Ko gero visiems teko girdėti apie mikrobangų krosnelėje šildomas skausmo malšinimo priemones, tokias kaip grikių pagalvės, ryžių ar kukurūzų pripildytas kojines, linų sėmenų ar vaistažolių pagalvėlės. Tačiau vis dažniau yra atrandamos ir teigiamai vertinamos vyšnių kauliukų pagalvėles. Šių pagalvėlių naudojimas yra sena, šveicariška tradicija: aliejaus spaudyklų darbininkai naudojo šildomus vyšnių kauliukų maišelius, kad atpalaiduotų ir palengvintų raumenų skausmus po ilgų sunkaus fizinio darbo dienų.

Vyresni šveicarai dar ir dabar pasakoja istorijas, kaip pas juos namų krosnyse specialiose angose būdavo šildomi vyšnių kauliukai. Malkomis kūrenamų krosnelių šonuose būdavo mažos durelės, kuriose šildė vyšnių kauliukų pripildytus maišelius. Kiekvieną vakarą po vakarienės šveicarai dėdavo maišelius su kauliukais į savo lovas. Šie vyšnių kauliukų maišai, uždengti pūkinėmis antklodėmis, šildė šeimas visą snieguotą naktį. Ši tendencija netrukus paplito Vokietijoje, kur vyšnių kauliukų pagalvė vadinama Kirschkernkissen.

Kaip gaminamos vyšnių kauliukų pagalvėlės?

Dažnai naudotojams kyla šmaikštus klausimas: “Kas suvalgo visas tas vyšnias, kad pririnktų tie daug vyšnių kauliukų?”. Didžiuodamiesi galime atsakyti, kad mūsų Sensillo vyšnių kauliukų pagalvėlių kauliukų šaltinis yra 100 % iš pačių brangiausių ir labiausiai mėgstamų Montmorency vyšnių. Kiekvieną liepos mėnesį, kai prasideda vyšnių sezonas, Montmorency vyšnių kauliukai išimami ir iš jų spaudžiamos vyšnių sultys, naudojamos kaip maisto papildas, padedantis gydyti artritą ir miego sutrikimus, jose yra daug antioksidantų ir melatonino. Užuot patekę į sąvartyną, šie vyšnių kauliukai tampa tvaraus produkto dalimi, kuri naudojama SPA masažui, chiropraktikai ir sveikatos priežiūrai namuose.

Be to, Sensillo vyšnių kauliukų pagalvėlių kauliukai valomi ir džiovinami taikant patentuotą procesą, kuriam naudojamas tik vanduo ir šiluma, nenaudojant jokių cheminių medžiagų.

Lyginant su vyšnių kauliukų pagalvėlėmis pagamintomis Kinijoje, kurias taip pat buvau kažkada įsigijus, pastarosios skleidžia siaubingą cheminį kvapą. Kvapas susidaro tuomet, kai pagalvėlės yra šildomos mikrobangų krosnelėje.

Sensillo vyšnių kauliukų pagalvėlės tokios problemos neturi, nes jų vyšnių kauliukai nepelija, subtiliai kvepia vyšnių pyragu, o pagalvėles galima skalbti skalbimo mašinoje ir jos vis tiek tarnaus ilgus metus. Tiesą sakant, su amžiumi jie tampa vis geresni, nes “negenda”.

Kas Sensillo vyšnių kauliukų pagalvėles daro geriausiomis rinkoje

Išbadykite drėgnos šilumos terapiją ir natūraliai malšinkite skausmą. Mūsų Sensillo vyšnių kauliukų pagalvėlė su labai minkštu natūralios organinės medvilnės trikotažu ir kruopščiai parinktu vyšnių kauliukų svoriu bei tankiu užtikrina puikų prigludimą ir ilgai išliekančią raminančią bei atpalaiduojančią šilumą. Šiluma mažina pilvuko spazmus, gerina kraujotaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Mikrobangų krosnelėje pašildyta Sensillo vyšnių kauliukų pagalvėlė suteikia ypatingai atpalaiduojančią šilumą ten, kur ji yra uždėta. Drėgnos šilumos pojūtis, panašus į tą, kurią galite jaučiate būdami karštoje vonioje. Ji geriau įsiskverbia į raumenis ir veiksmingiau malšina skausmą. Sensillo vyšnių kauliukų pagalvėlę galite naudoti kasdien, siekdami  sumažinti kūdikio pilvuko spazmus, kaklo bei nugaros skausmą, įsitempusius raumenis, skrandžio spazmus. Jį galima atšaldyti ir uždėti norint sumažinti patinimą.

Dėka apvalios vyšnių kauliukų tekstūros pagalvėlė maloniai prisitaikys prie jūsų kūno. Jei sėdėdami ant kėdės priglausite prie jos nugarą – “Sensillo” vyšnių kauliukų pagalvėlė nesusiguzuos ir netaps kieta, lyginant su pagalvėlės, užpildytos smulkiais grūdeliais.

Vyšnių kauliukų pagalvėlę šildykite mikrobangų krosnelėje nuo 30 sekundžių iki 4 minučių. Atkreipkite dėmesį, kad turite išbandyti, koks karštis Jums labiausiai tinka. Pagalvėlė išlieka paprastai karšta mažiausiai 30 minučių. “Sensillo” pagalvėlės šilumą išlaiko ilgiau nei dauguma kitų rinkoje esančių šildyklių.

O kaip vyšnių kauliukų pagalvėlės padeda vaikams?

Sumažinkite kūdkio pilvo skaumus

Pagerinkite vaiko pilvuko kraujotaką.

Sušildykite vaikų lovelę!

Natūrali pagalba miegant

Natūrali miego pagalba su vyšnių kauliukų pagalvėle

Mažų vaikų tėvams miegas dažnai gali būti iššūkis. Tačiau mes turime Jums sprendimą! Su šilta Sensillo pagalve, laukiančia, kol sušildys apledėjusias paklodes ir šaltus mažus kojų pirštelius, vaikai negali sulaukti, kada galės įšokti į lovą.

Pilvuko skausmai ir krūtinės ląstos maudimas

Kai vaikai blogai jaučiasi, niekas taip nenuramina, kaip skvarbi Sensillo pagalvėlės šiluma. Drėgna vyšnių kauliukų pagalvės šiluma suaktyvina kraujotaką, mažina pilvuko spazmus, spaudimą krūtinėje, atpalaiduoja skaudamus raumenis bei padeda kraujui greičiau pasisavinti deguonį. Pagalvėlės svoris sukuria švelnų spaudimą ir ji lengvai prisitaiko prie kūno, todėl padeda mažyliams greičiau pasijusti geriau, o kartu skatina atsipalaidavimą ir poilsį. Juk poilsis kartais yra geriausias vaistas.

Vyšnių kauliukų pagalvėlės šildo lovytes

Paruoškite kūdikį saldžiam miegui su vyšnių kauliukų pagalvėle. Sušildykite vėsią lovelę arba leiskite jiems jaustis saugiai, tarsi mama visą naktį miegotų šalia. Vyšnių kauliuko pagalvėlė lėtai vėsdama visą naktį, sukurs mažyliui saugumo jausmą.

Raminamasis vyšnių kauliukų pagalvėlės poveikis

Kai ateina laikas nusiraminti į pagalbą ateina taip pat ateina vyšnių kauliukų pagalvėlės, kurios savo švelnia tekstūra, šilumos pojūčiu ir atpalaiduojančiu kvapu nuramina mažųosius. Be to, tai puikus būdas paguldyti vaikus į lovą sušildant paklodes ir suteikiant jiems ką nors, prie ko galėtų prisiglausti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *