Gertuvės, buteliukai, puodeliai ir gertuvės su šiaudeliais – rinkoje jų yra tiek daug tačiau kaip žinoti, kuris iš jų geriausias jūsų kūdikiui?
Gėrimas iš puodelio su šiaudeliu padeda lavinti burnos motoriką ir mokytis nuryti, mažina dantų problemų riziką ir padeda vystytis kalbai. Australijos nacionalinės sveikatos ir medicinos tyrimų tarybos (NHMRC) programos “Eat for Health Program” kūdikių maitinimo gairėse rekomenduojama nuo 6 mėnesių amžiaus kūdikiams pasiūlyti nedidelį kiekį virinto ir atvėsinto vandens. Gairėse siūloma tuo pačiu metu pradėti gerti iš gertuvės, kad būtų ugdomi šie įgūdžiai.
Vienas mėgstamiausių mamų, logopedų ir maitinimo specialistų gertuvių kūdikiams yra B.BOX neišsiliejanti gertuvė su šiaudeliu. Švęsdami šios gertuvės 10-metį, B.BOX pasidalino devyniais dalykais, kurie Jums patiks.

Vaikas su B.Box indais sėdintis prie staloLaimingas vaikas su B.Box gertuveB.Box gertuvė

1. Šiaudelis skirtas burnos motorikos vystymuisi

Maždaug per 2 metus kūdikiai išsiugdo pakankamai sudėtingus vaikams valgymo ir gėrimo įgūdžius. Gerti per šiaudelį yra vienas iš šių įgūdžių. Mums patinka B.BOX gertuvė su šiaudeliu, nes ji yra patogi, o šiaudelis lankstus.
Šios gertuvės platus ir tvirtas snapelis leidžia kūdikiams čiulpti burnos priekiu, tam kad jie galėtų pakelti liežuvį ir išvystyti brandų rijimą.

2. Plonas šiaudelis, užtikrinantis skysčio nurijimo saugumą

Plonas šiaudelis suteikia galimybę kūdikiams treniruotis gerti vandenį jo neišpylus. Lankstus šiaudelis užtikrina, kad kol kūdikiai mokosi, kaip stipriai traukti skystį, į šiaudelį patektų mažesnis vandens kiekis. Mažesnis vandens kiekis padeda kūdikiui koordinuoti kvėpavimą ir rijimą, o tai reiškia, kad mažėja galimybė užspringti.

3. Rankenėlės savarankiškam gėrimui

Maždaug nuo 9 mėnesių kūdikiai pradeda elgtis savarankiškiau. Jie norės patys maitintis ir gerti be pagalbos. Dėka gertuvės rankenėlių kūdikiams lengviau pakelti puodelį prie burnos, o tuo momentu lavėja jų smulkioji ir stambioji motorika.

4. Svertinis šiaudelis, kad vienu metu išmoktumėte gerti iš įprasto puodelio ir per šiaudelį

Gerdami iš B.BOX gertuvės kūdikiai gali pakreipti šiaudelį, kaip ir paprastą puodelį. Unikalaus dizaino šiaudelis su specialiu svertu leidžia kūdikiams išgerti visą skystį, nesvarbu kokiu kampu pakreipta gertuvė.

5. Lengvas gertuvės svoris, skirtas savarankiškumui ugdyti

Mažiesiems itin lengva ir paprasta savarankiškai paimti ir pakelti šią gertuvę, be to, ji neapsunkina mamos ar tėčio kelionių metu.

6. Lengvai atidaromas gertuvės dangtelis

Lengvai atidaromas dangtelis užtikrina, kad vyresni vaikai galėtų savarankiškai atsigerti, ugdydami savireguliacijos ir savarankiškumo įgūdžius.

7. Jokių skysčio nuotėkio ar išsiliejimo

B.BOX gertuvė su šiaudeliu suprojektuota taip, kad nepraleistų skysčio, todėl kūdikiui ją apvertus vanduo neišsilies. Patogu, nes galite ją įsidėti į rankinę ir nesijaudinti, kad vanduo ištekės.

8. Lengvas valymas

B.BOX gertuvę su šiaudeliu galima išardyti ir kruopščiai išplauti, plauti indaplovėje ir sterilizuoti, kad gertuvė neliktų mikrobų ir ji būtų higieniška. Raginame tėvus papildomai įsigyti šiaudelių valiklį, kad būtų išvengta mikrobų kaupimosi. Taip pat turime rasite ir keičiamus šiaudelius, kad išvengtumėte perteklinių išlaidų.

9. Smagus dizainas – laimingesnis laikas

B.BOX gertuvės, puodeliai ir indai išsiskiria “skaniomis”, ryškiomis spalvomis, o kai kurie iš jų yra su personažų aplikacijomis, kad sudomintų augančius mažylius ir skatintų pokalbius bei mokymąsi žaidžiant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *